cokoliv a nic

Nový kabátek blogu :-)

6. srpna 2010 v 17:33 | Gajez
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz

www.jjitka.blog.cz
Ahoj :-)
Ještě něž odjedu na 14 dní na chalupu, tak jsem sem dala nový, letní design :-) Jo, jsem si moc dobře vědoma toho, že už je polovina prázdnin, ale co :-) Když venku to na léto nevypadá, tak aspoň tady ;-) Vím, že samochvála smrdí, ale líbí se mi, jak jsem vyřešila to menu :-) Přijde mi to takovvý originální :-) Tenhle photoshoot je trochu starší, ale moooooc hezký :-) No nic, za chvilku už pojedem, takže zatím a užívejte si prázdnin (dokud můžete :-) )
ps: Avatary s Lisou jsou jen pro mé použití, takže nekopírovat! Jsou z 3. řady House ;-)

Gravity wants to bring me down...

19. července 2010 v 0:57 | Gajez
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz

www.jjitka.blog.cz
Ahoj :-)
Po delší době se vám opět ozývám :-) Titulek je pro mě velmi trefný, protože se za a) učím jezdit na in-linech a za b) navíc je to část textu písničky, kterou právě teď poslouchám ;-) Omlouvám se za to, že jsem v poslední době nebyla tady na blogu moc aktivní, ale ten čas jsem strávila tím, že jsem připravovala jeden projekt, o kterém vám napíšu později :-) Nicméně se to dozvíte brzo, hodně brzo :-) Doufám, že se vám bude líbit :-)          
Jinak venku je teeeeplo, co? :-) Až moc.... :-) Každopádně touhle dobou, když je takhle vedro a tak, se mi nechce moc sedět u počítače a grafiky, takže bohužel žádnou novou práci teď nemám.... I když... vlastně jsem udělala lay s Luckou V. takže ten možná upravím a potom přidám :-) Ale stejně teď radši než u PC jsem na koupáku, nebo čas trávím s blokem v ruce a kreslím, takže tak :-)       
Mějte se a užívejte si slunečných dnů :-)                   
ps: Avatry s Lisou jsou jen pro mé použití, takže platí zákaz kopírování! Jsou z 5. řady House :-)

Sakra... Proč je nadpis článku povinná položka?! :-)

27. června 2010 v 18:39 | Gajez
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz

www.jjitka.blog.cz
Zdravím,
tak máme skoro konec školního roku... Jak si ty poslední dny užíváte? :-) A jak se těšíte na ty dva měsíce, které můžete proflákat, jak budete chtít??? :-) Já asi začnu hledat nějakou brigádu na léto... Nejspíš poptám tady v kině... Vlastně to vybírání 3D brýlí, bych dělala i zadarmo :-) Mám to prostředí prostě ráda :-)             
Jinak s kreativitou jsem asi úplně na dně.... Udělala jsem dva designy s Hayden Panettiere a moc se mi nelíbí... Nicméně je přidám, aby tady aspoň něco přibylo...   Aby se mi kreativita zase obnovila otevřu  designy na přání, ale s několika podmínkami a to: Téma designu se mi musí aspoň trochu líbit, takže nečekejte, že bych dělala nějaký designy na téma Twilight ságy atd. ( podrobnosti napíšu až do příslušného článku do příslušné rubriky ;-) ) Také se podívám na blog autora, jestli tam nic nepřidává, tak to asi nemá cenu... atd. Celý seznam pak bude už v té rubrice ;-) )         
Tak zatím... :-)

ps: Avatary s Lisou jdou jen pro mé použití, takže nekopírovat!!! Fotky jsou z 5. řady Dr. House ;-)

Nový kabátek blogu :-)

4. června 2010 v 22:06 | Gajez
Ahoj :-)
V minuém článku jsem vám psala, že má kreativita stagnuje na bodu mrazu, ale to se prolomilo před dvěma dny, kdy jsem byla schopná si udělat nový design, který jsem už slibovala, no docela před dlouhou dobou :-) A tak ho tu máte ;-) Po dvou designech, kde jste mohli vidět i Hugha Laurieho, je tu opět jen Lisa.Fotky jsou z tohoto roku a moooooc jí to na nich sluší :-)  Design se mi líbí, už to chtělo změnu ;-) Na vzhledu jsem si hlavně pohrála s menu :-) To je v úplně jiném stylu, než byo doposud :-) Ikonky SB už jsem vyměnila jen za Top blogy,  kde je prozatím jen Frajer.006. K designu už nejspíš vše, ta už ten náhled :-) Mějte se hezky a doboru noc :-)
www.jjitka.blog.cz
ps: Lisa má nádherný boty :-) 

Na většinu z vás by stačila opice s lahvičkou Brufenu

1. června 2010 v 17:35 | Gajez
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz

www.jjitka.blog.cz
Nadpis není zrovna trefný a to nejenom proto, že už nejspíš většina z nás má po smrkacím obdobím, ale i proto, že nevím co za nadpis článku a House je prostě.....House :-)  ( navíc tuhle hlášku mám ráda ;-) ) K blogu, ano, ano ,ano ano, jsem si moooc dobře vědoma toho, že jsem zde na 14 dní neukázala, ale moje kreativita prostě stagnuje pod bodem mrazu a nějak se z tohohle stavu nemůžu dostat... Což jak asi uznáte pro grafický blog není moc dobrá zpráva :-)ale snad se to brzo zlomí a zase bude fajn :-) Zatím,  abych sem aspoň něco dávala, tak sem nejspíš začnu přidávat to, co už jsem dloooouho slibovala, ale ještě jsem se nedostala k zrealizování, což jsou třeba ty fotky s Lůcou atd. :-)
Klik na celý článek:

Info

18. května 2010 v 10:20 | Gajez
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz

www.jjitka.blog.cz
Ahoj :-)
Já vím, nebyla jsem tu dlooooouhou dobu...  Poslední článek jsem zveřejnila zhruba týden před přijímačkami a můžu vám napsat, že mě vzali na všechny školy, na které jsem si dávala přihlášky :-) Takž jsem mooc ráda, že už vím, co bude :-) K blogu, v poslední době jsem na něj neměla moc času a to ani na grafiku... Ale teď máme ve škole grafiku a mám čas, takže jsem si připravila to dlooouho slibované pokračování fotek s Lůcou z filmu The Wrong Mr. Johnson :-) A stihla jsem udělat ještě avatary, takže ty tu přibudou taky :-) Jinak plánuju nový design :-) Fotky už mám vybrané, takže teď to jen zpracovat do grafické podoby... Ale to bývá ta nejtěžší ale i nejdobrodružnější fáze :-)

ps: Avatary s Lisou zase jen pro mě, takže zákaz kopírování! Jinak fotky: 5. řada House :-)

Info

11. dubna 2010 v 17:36 | Gajez
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz

www.jjitka.blog.cz
Ahoj,
opět menší info :-) Před několika dny jsem udělala design s Charmed a včera jsem ukutila další design s Lůcou ( překvapivě :-) ). Nejspíš vám je dneska oba přidám. Možná dneska ještě udělám Alyssu Milano ;-) Jinak mě tu vážně v následujících 14 dnech moc nečekejte, protože mi budou vrcholit přípravy na přijímačky.... Jo a ještě trochu uvažuju o tom, že bych vám občas napsala anglicky :-) Já se aspoň trochu procvičím, a ten kdo si to bude chtít přečíst a neumí anglicky, tak si to hodí do googlu ;-) Ale zatím o tom opravdu jen přemýšlim, takže to zase můžete vypustit z hlavy :-)

ps: Avatary s Lisou jsou pouze pro mé použití, takže zákaz kopírování. Avatary jsou zase z 3. série Dr. House:-)

Aktuálka :-)

23. března 2010 v 20:55 | Gajez
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz

www.jjitka.blog.cz
Ahoj :-)
Po delší době se vám hlásím :-) Není to nic moc důležitého, jen malé info :-) Udělala jsem další lay s Luckou, ale netuším kdy ho přidám. Prostě, až budu mít čas ;-) (zase má několik barevných variant :-) ) Laye právě s Lůcou mě začaly docela bavit, takže se nedivte, jestli tu bude později trochu přeluckováno :-) Chtěla bych poprosit, za případné okomentování toho předchozího designu s Hayden Panettiere, jen abych věděla, jestli se líbí :-) Jo a pokud budete opravdu moooooc hodní, tak mi držte ve čtvrtek palce, protože jdu na chemickou olympiádu, tak abych se při praxi (laborce) nepodpálila, nebo nepolila kyselinou, či se mi nestala nějaká podobná nehoda :-) Díky moc a mějte se heeezky :-)

ps: Avatary s Lisou jsou jen pro mé použití, takže nekopírovat. Fotky z 3. série Dr. House:-)

Info :-)

11. března 2010 v 19:55 | Gajez

Ahoj, tak se vám opět po delší době ozývám :-) Chci se s vámi podělit o nějaké věci, které u mě právě probíhají :-) Omlouvám se za svoji, bohužel už obvyklou, nepřítomnost zde na blogu a myslím, že ani nemá cenu pořád omýlat tu omluvu se školou, nicméně je to tak... Jsem v devítce a jedu snad na nejvíc procent na kolik jsem kdy jela, to už není ani 100% ale tak 140% :-) Je to docela náročný a já si navíc přibíram čím dál tím víc věcí, což znamená, že už mám 4 nultý hodiny ( z toho mám povinou pouze jednu... :-) ), máme dvě odpoledky, čekají mě přijímačky atd... Ale tenhle článek nemá být o omluvě :-) Vlastně i o domluvě :-) Chtěla jsem se zeptat, jestli kdybych udělala nějakou jednorázovou třeba grafickou soutěž, jestli by měl někdo zájem? Tím myslím ne VGS nebo něco takovýho, bylo by jen jedno kolo a jeden váš výtvor, tak kdyžatk napište :-) Jo a nevíte o nějakým zajímavým téma na další volný design? Jinak jsem nedávno dodělala Hayden Pannettiere, tak ji sem co nejdřív co budu moci hodím :-)

Ps: Avatary s Lisou jsou pouze pro mé použití, takže nekopírovat! Jinak Lisa má na tom druhém úplně perfektní výraz :-) (Avatary jsou dělány z fotek z Dr.House- třetí řady)

Nový kabátek blogu :-)

7. března 2010 v 2:39 | Gajez
Ahoj, tak se vám ,po nastavení designu, v půl třetí ráno hlásím s novým vzhledem blogu :-)Na designu je zase Cuddy a House, takže Lisa Edelstein a Hugh Laurie. Já tenhle design prostě miluju!!!! :-) Jsem z něj hodně, ale opravdu hoooooodně nadšená :-) Líbí se mi mnohem víc, než ten co tady byl předtím :-)Ale co se tomu minulýmu vážně musí nechat, bylo to, že jeho nastavení šlo jako po másle, kdežto u tohohle to bylo jedna komplikace za druhou... To jsem ještě docela v klidu zvládla, ale potom, co jsem chtěla zvěřejnit tenhle článek a odhlásilo mě to z administrace, takže tohle píšu celý znova, jsem teprve vypěnila.... No nic zaměřím se na ty lepší věci :-) Myslím, že tenhle design , je ten úplně nejlěpší, co tu kdy byl :-)Jo a je to jubilejní 10. vzhled, kde můžete vidět Lisu :-) Tak a teď už náhled, a pak hned do postele, protože jsem po dnešku utahaná jako kotě :-)

Nový design :-)

6. února 2010 v 18:57 | Gajez
Ahoj!
Můj blog má nový vzhled:-) Tohle je ale speciální změna :-)Teď je pro můj blog památeční, sváteční chvíle :-) Po 9 designech a 17 měsících(!!!!!!!!!) tu na blogu na designu můžete vidět i někoho jiného než Lisu :-) Konkrétně Hugha Laurieho, alias Dr. House :-) Ale to bych nebyla já, kdybych tu tu Lisu neměla :-)Vlastně ji můžete vidět poprvé na mém designu jako Dr. Cuddy :-) Každopádně design s Housem a Cuddy už jsem chtěla dlouho, ale nikdy k tomu nebyla vhodná chvíle, až teď :-) Myslím, že to trochu souvisí i s tím, že mi House vrátí do vysílání!!! :-) (Z toho mám hroznou radost :-))S designem jsem se patlala už od 10:00... Vůbec se mi to nedařilo...Spíš jsem nemohla najít nějaký koncept, který by mi vyhovoval :-( Díkybohu se moje kreativita ještě dnes probudila k životu :-) Design jsem dělala, tak, aby se zobrazoval dobře i na větších monitorech, než má můj noťas, tak snad to bude dobrý :-) A teď už náhledy:-) :
Takhle des vidím já:
A takhle je celý (samožřejmě bez nápisu blogu:-)):
ps: Ještě jedna perlička nakonec:-) Poprvé se mi hned napoprvé podařilo dát si dohromady menu :-) Ach ty HTML kódy..... :-) Jo a gratuluji, jestli jste to přečetli až do konce :-)

Hallelujah! :-)

27. prosince 2009 v 22:57 | Gajez
Ahoj,
Tak jak tu vidíte blog dostal nový kabátek:-)Musím říct, že tyhle photoshooty jsou úplně úžasný :-)Dobře se mi s nima pracovalo :-) .Ten bílý design, co tu byl předtím tu byl jen na přechodnou dobu, než mě popadne múza :-) Což se díkybohu stalo dnes :-)Samotný design netrval ani tak dlouho, ale to nastavování!Hrůza! Všechno bylo OK, ovšem jen než jsem se vrhla na menu.Nesedělo a nesedělo, a já nadávala a nadávala:-) To myslím vážně, buďte rádi, že jste neslyšeli ten slovní doprovod k tomu :-)Nakonec, jsem ho stejně musela celý překopat, protože ani výhružky nepomohly :-)
Ale teď k ostatním věcem ohledně designu.Změna nastalo ohledně seznamu SB, už není v menu odkaz, ale ikonka.Ikonky jsem dělala podle toho na jaké zaměření je dané SB.Blogy zaměřené na Lucku mají na ikonce Lucku a třeba Frajer.006 má na LaFee.Toť vše k novému vzhledu:-)

Novinky

17. října 2009 v 15:21 | Gajez
Klik na celý článek:

Nový design! :-)

24. září 2009 v 20:54 | Gajez
Ahoj:-),
jak vidíte mám nový design:-)A zase s Lisou:-)Opět jen z jedné fotky( vlastně tuším že už je třetí z jedné fotky) :-) Je udělaný v pastelových barvách a nově mám stránku na levé straně.Tenhle shoot je už trošku starší ale teprve teď jsem ho sehnala v lepší velikosti.Snad se líbí a napíšete názor:-)Jinak seznam SB udělám nejspíš zítra:-)Tak zatím....

Obrázek designu: Klik na Cč.

Jsem zpátky :-)

30. srpna 2009 v 0:44 | Gajez
Ahoj, milé SB a další návštěvníci mého blogu, kteří sem možná jen zabloudili:-)V první řadě bych chtěla poděkovat mým SB za to, že mě nesmazali v mé prázdninové nepřítomnosti:-)Takže za to moooc velké díky:-)Vážím si toho:-)Moje prázdniny jsem trávila víceméně sama v tichu naší vesnice a chalupy, tedy pokud nepočítám uklidňující ale nepřetržité "zpívání,, ptáků a občasný ruch sekačky:-)A docela jsem si na to ticho zvykla...Báječně se na chalupě přemýšlí, ať už nad tím co mi přinese nový školní rok nebo jakou cestou se dát do budoucího života....Každopádně doufám, že jste měli supr prázdniny a kdyžtak se se mnou v komentářích podělíte o zážitky:-)Jo a jelikož je něco málo po půl jedný ráno, tak se s vámi loučím a těm, kteří ještě využívají úplně poslední prázdninový dny k nočnímu brouzdání po netu přeju dobrou noc:-)

Sbohem.... :-(

3. července 2009 v 15:25 | Gajez
Ahoj webový čtenáři, moje drahé SB a další :-)
Ano, jak prozrazuje název článku dávám vám sbohem..Jde tu o to, že tento rok stejě jako jiné odjíždím k nám na chalupu, kde strávím opět celé prázdninybez kamarádů, a to i bez těch webových(důvod proč se zrova extra netěším na prázdniny).Protože na chalupě internet k mé velké smůle nemáme....Ovšem vypadá to na mírné zlepšení, díky tomu že v restauraci, kteru je u nás na vesnici je Wi-fi a já mám noťas takže je pravděpodobné, že se tam občas stavím a napíšu vám:-)To platí i proto, že když se dostanu na net tak napíšu i SBčkám :-)Proto prosím mé SB, aby si mě namazali :-)Vrátím se;-)Tak to by snad mělo být všechno:-)Jinak vám přeju nádhený prázdniny a užijte si je:-)

Nový design

9. června 2009 v 17:39 | Gajez
Ahoj webový čtenáři :-)
Tak jsem se konečně po celkem dlouhé době vrátila a přinaším nový vzhled těchto stránek:-)Lay sice jednoduchý, ale mě se ta jednoduchost líbí:-)Fotku jsem vybrala z jednoho photoshootu, který Lisa fotila pro jeden magazín a hrozně se mi tahle líbí :-) chtěla jsem jich tam víc, ale žádná se k téhle nehodila.Každopádně jsem ráda že to dopadlo takhle :-)Aspoň ta fotka vynikne:-)Opět jako u předešlého jsem si docela pohrála s menu a také jsem si udělala zápatí:-)No doufám, že se líbí a budu moc ráda, když napíšete nějaký komentář:-)Díky:-)

Info

25. května 2009 v 15:25 | Gajez
Ahoj,
je tu malé info.Jen vám chci povědět to, že tu čtrnáct dní nebudu.Jedu do Paříže a hned potom co přijedu jedu do Chorvatska.Mezi tím jsou asi 3 hodiny :-( Takže to bude fofr a asi vám ani nestihnu napsat.Proto prosím SB aby si mě nesmazaly.Díky:-)
Mějt se moooooooc hezky:-)a za 14 dní nashle:-)

Moje diplomky-3

3. května 2009 v 20:07 | Gajez
Ahoj,
tak sem dávám ke shlédnutí další várku diplomů, co jsem dostala:-)Jo a za chvíli by se tu měli objevit cenky za 16.bleskovku :-)
klik na celý článek:

New design:-)

17. března 2009 v 19:08 | Gajez
Ahoj:-)
Tak jak vidíte je tu nový design:-)A zase s Lisou Edelstein:-)Jak taky jinak že?:-)Je udělaný úplně jnak než všechny předchozí designy, takže snad se Vám bude líbit:-)A hlavně jsem si tedy pohrála s menu:-)a udělala jsem si zápatí:-)Takže snad se Vám bude líbit, mě se teda líbí moc:-)A budu moc ráda když napíšete do komentářu jak se líbí Vám:-)
ps:Omlouvám se ale nezálohovala jsem si SB, tak kdybych na někoho zapomněla ať mi prosím napíše do komentářů a já si ho přidám:-)
 
 

Reklama