Na většinu z vás by stačila opice s lahvičkou Brufenu

1. června 2010 v 17:35 | Gajez |  cokoliv a nic
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz

www.jjitka.blog.cz
Nadpis není zrovna trefný a to nejenom proto, že už nejspíš většina z nás má po smrkacím obdobím, ale i proto, že nevím co za nadpis článku a House je prostě.....House :-)  ( navíc tuhle hlášku mám ráda ;-) ) K blogu, ano, ano ,ano ano, jsem si moooc dobře vědoma toho, že jsem zde na 14 dní neukázala, ale moje kreativita prostě stagnuje pod bodem mrazu a nějak se z tohohle stavu nemůžu dostat... Což jak asi uznáte pro grafický blog není moc dobrá zpráva :-)ale snad se to brzo zlomí a zase bude fajn :-) Zatím,  abych sem aspoň něco dávala, tak sem nejspíš začnu přidávat to, co už jsem dloooouho slibovala, ale ještě jsem se nedostala k zrealizování, což jsou třeba ty fotky s Lůcou atd. :-)
Klik na celý článek:

Jinak panstvo, máme po volbách! Díkybohu za to, protože mě vážně, ale opravdu vážně rozčilovaly ty reklamy u mě na blogu, které propagovaly ČSSD! A schválně kdo z vás volby sledoval? :-) Jak ale nejspíš víte, ať už z TV, nebo z novin atd. volby vyhrála ČSSD nicméně hned za ní je ODS ( a to ani o celé procento) a TOP 09, další jsou komunisti (brrrrr) a pak VV. Takže můžete jásat jelikož 2. , 3. a 5. místo obsadila pravice, tak s největší pravděpodobností budeme mít pravicovou vládu :-) Jo tohle sem sice moc nepatří ale je to taková aktuální událost, takže jsem se o ni chtěla podělit :-)
Ohledně blogu bych měla ještě jednu takovou věc, nejspíš v nějbližší době zruším SB, protože stejně ke mně nikdo nechodí, (kromě Frajera.006), a popravdě řečeno já už ani nechodím k vám ( opět s vyjímkou Frajera.006 :-) ), protože většina na blogu není vůbec, ale vůbec aktivní. Takže SB budu rušit. Zpravá speciálně Frajera. 006: Ty ke mě chodíš a jsi vlastně jediný kdo z SB funguje, tebe si nechám, jen už nebudeš v SB ale dám si  tě jako Top blog, prostě blog, na který hooooodně ráda chodím :-) Takže u mě v menu  zůstaneš jen si tohle u tebe změním ( jo a ještě velikost ikonky :-) vyměním ji za věěěětšííí :-) Jinak v SB si mě můžeš nechat, protože k tobě budu normálně chodit, tak, jak jsem chodila :-) Prostě se vůbec nic nezmění kromě již popsaného výše :-)
To bude asi už určitě vše, takže, tomu, kdo to přečetl až dokonce opravdu gratuluju a mějte se hezky :-) Já se zase někdy ozvu :-) (Dobře pokusím se co nejdřív s těma Lůci fotkama :-) )
ps: Jestli někdo něco potřebuje, tak komentáře si normálně čtu a odpovídám na ně ( nebo se snažím, když to stíhám :-) )
pps: Avatary s Lisou jsou jen pro mé použití, takže jako obvykle: Zákaz kopírování!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Frajer.006 | Web | 2. června 2010 v 14:02 | Reagovat

Ahooj :-)
Je moc fajn, že jsi se zase ozvala (v dobrým slova smyslu :-))
Mám se moc fajn, dnesak nám odpadla poslední hodina, takže super. A ve škole naprostá pohodička, takže nemám důvod nemít dobrou náladu ;-)
A jak se pořád máš ty?
No jinak mě to hrozně potěšilo, ten vzkaz :-)
Děkuju.. Vážím si Tě :-)
Jsme rád, že ke mě ráda chodíš ;-)
To já k Tobě také.. :-)
Tak se měj.
Ahoj!! :-)

2 Frajer.006 | Web | 3. června 2010 v 14:16 | Reagovat

jo jo, tk OK :-)

3 Frajer.006 | Web | 4. června 2010 v 17:05 | Reagovat

Páááni :) Nádherný ten nový design!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama