Červen 2010

Sakra... Proč je nadpis článku povinná položka?! :-)

27. června 2010 v 18:39 | Gajez |  cokoliv a nic
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz

www.jjitka.blog.cz
Zdravím,
tak máme skoro konec školního roku... Jak si ty poslední dny užíváte? :-) A jak se těšíte na ty dva měsíce, které můžete proflákat, jak budete chtít??? :-) Já asi začnu hledat nějakou brigádu na léto... Nejspíš poptám tady v kině... Vlastně to vybírání 3D brýlí, bych dělala i zadarmo :-) Mám to prostředí prostě ráda :-)             
Jinak s kreativitou jsem asi úplně na dně.... Udělala jsem dva designy s Hayden Panettiere a moc se mi nelíbí... Nicméně je přidám, aby tady aspoň něco přibylo...   Aby se mi kreativita zase obnovila otevřu  designy na přání, ale s několika podmínkami a to: Téma designu se mi musí aspoň trochu líbit, takže nečekejte, že bych dělala nějaký designy na téma Twilight ságy atd. ( podrobnosti napíšu až do příslušného článku do příslušné rubriky ;-) ) Také se podívám na blog autora, jestli tam nic nepřidává, tak to asi nemá cenu... atd. Celý seznam pak bude už v té rubrice ;-) )         
Tak zatím... :-)

ps: Avatary s Lisou jdou jen pro mé použití, takže nekopírovat!!! Fotky jsou z 5. řady Dr. House ;-)

Nový kabátek blogu :-)

4. června 2010 v 22:06 | Gajez |  cokoliv a nic
Ahoj :-)
V minuém článku jsem vám psala, že má kreativita stagnuje na bodu mrazu, ale to se prolomilo před dvěma dny, kdy jsem byla schopná si udělat nový design, který jsem už slibovala, no docela před dlouhou dobou :-) A tak ho tu máte ;-) Po dvou designech, kde jste mohli vidět i Hugha Laurieho, je tu opět jen Lisa.Fotky jsou z tohoto roku a moooooc jí to na nich sluší :-)  Design se mi líbí, už to chtělo změnu ;-) Na vzhledu jsem si hlavně pohrála s menu :-) To je v úplně jiném stylu, než byo doposud :-) Ikonky SB už jsem vyměnila jen za Top blogy,  kde je prozatím jen Frajer.006. K designu už nejspíš vše, ta už ten náhled :-) Mějte se hezky a doboru noc :-)
www.jjitka.blog.cz
ps: Lisa má nádherný boty :-) 

Na většinu z vás by stačila opice s lahvičkou Brufenu

1. června 2010 v 17:35 | Gajez |  cokoliv a nic
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz

www.jjitka.blog.cz
Nadpis není zrovna trefný a to nejenom proto, že už nejspíš většina z nás má po smrkacím obdobím, ale i proto, že nevím co za nadpis článku a House je prostě.....House :-)  ( navíc tuhle hlášku mám ráda ;-) ) K blogu, ano, ano ,ano ano, jsem si moooc dobře vědoma toho, že jsem zde na 14 dní neukázala, ale moje kreativita prostě stagnuje pod bodem mrazu a nějak se z tohohle stavu nemůžu dostat... Což jak asi uznáte pro grafický blog není moc dobrá zpráva :-)ale snad se to brzo zlomí a zase bude fajn :-) Zatím,  abych sem aspoň něco dávala, tak sem nejspíš začnu přidávat to, co už jsem dloooouho slibovala, ale ještě jsem se nedostala k zrealizování, což jsou třeba ty fotky s Lůcou atd. :-)
Klik na celý článek: