Březen 2010

Lucie Vondráčková 5- Water...

31. března 2010 v 19:48 | Gajez |  Známé osobnosti
www.jjitka.blog.cz
Lucka Vondráčková po páté.... :-) A ano je to modro modré :-)  Tenhle design už nemá webový vzhled, takže je tu jen jedna barevná verze :-) Osobně ho s Hayden Panettiere považuju z volných za nejzdařilejší :-)

Jak stáhnout: Zde

Bonusy ( 4 avatary)-
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz

Lucie Vondráčková 4

28. března 2010 v 15:28 | Gajez |  Známé osobnosti
www.jjitka.blog.cz

Ahoj, tak vám sem přidávám ten slíbený lay s Luckou :-) opět má zase takový webovější vzhled :-) Zase v několika barevných variantách, ale už ne v 6, protože když člověk nemá náladu a čas, tak je to nahrávání na blog o nervy :-)

Jak stáhnout: Zde

Aktuálka :-)

23. března 2010 v 20:55 | Gajez |  cokoliv a nic
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz

www.jjitka.blog.cz
Ahoj :-)
Po delší době se vám hlásím :-) Není to nic moc důležitého, jen malé info :-) Udělala jsem další lay s Luckou, ale netuším kdy ho přidám. Prostě, až budu mít čas ;-) (zase má několik barevných variant :-) ) Laye právě s Lůcou mě začaly docela bavit, takže se nedivte, jestli tu bude později trochu přeluckováno :-) Chtěla bych poprosit, za případné okomentování toho předchozího designu s Hayden Panettiere, jen abych věděla, jestli se líbí :-) Jo a pokud budete opravdu moooooc hodní, tak mi držte ve čtvrtek palce, protože jdu na chemickou olympiádu, tak abych se při praxi (laborce) nepodpálila, nebo nepolila kyselinou, či se mi nestala nějaká podobná nehoda :-) Díky moc a mějte se heeezky :-)

ps: Avatary s Lisou jsou jen pro mé použití, takže nekopírovat. Fotky z 3. série Dr. House:-)

Hayden Panettiere

22. března 2010 v 19:01 | Gajez |  Známé osobnosti
www.jjitka.blog.cz
Tak po dlouhé době ten sibovaný layout s Hayden Panettiere. Tuhle herečku můžete nejvíce znát ze seriálu Heroes, u kterého jsem minulý měsíc shlédla všechny 4 řady, které jsem v ČR sehnala ( V těch dvou, zatím nadabovaných řadách, ji dabuje Lucka :-) ) Tenhle layout, bude asi jakási ozvěna, právě tohohle seriálu. Osobně si myslím, že právě tenhle layout je asi nejlepší, ze všech volných, co tu mám...

Jak stáhnout: Zde

Bonusy ( 4 avatary) -
w
w
www.jjitka.blog.cz
www.jjitka.blog.cz

Lucie Vondráčková 3

16. března 2010 v 19:17 | Gajez |  Známé osobnosti
Ahoj:-)
Dneska jsem se trochu nudila, tak jsem ukutila další design s Lůcou :-) Opět má spíš takový webovější vzhled, tak se snad někomu bude líbit :-) Jinak zrak vás nešálí, opravdu jsem si dala tu práci a můžete si vybrat dokonce z šesti barevných variant :-)
www.jjitka.blog.cz

Jak stáhnout: Klik

Diplom za 18. bleskovku

15. března 2010 v 19:03 | Gajez |  Bleskovky

Jsem mírně zklamaná, že se do bleskovky přihlásil jen jeden člověk, ale dál už s diplomem čekat nebudu, protože asi budu mít tenhle týden opět fofr a nevím, jestli bych na ně měla čas.... Ale teď už ten diplomek:-) Snad se ti bude líbit ;-)
ps: Avatary s Lisou jsou zase jen pro mé použití, takže nekopírovat! Jinak fotky opět z Dr. House 3. řady. Přemýšlím, že tenhle vzkaz už hodím někam do menu, protože mě to nebaví pořád psát :-)

18. Bleskovka

12. března 2010 v 21:28 | Gajez |  Bleskovky

Dlouho tu bleskovka nebyla a já mám hroznou chuť dělat diplomy, takže tady ji máte :-) :

1, Jaká je tvá vysněná země? Místo, kam bys rád/a jel/a?
2, Oblíbený film? Případně kniha?
3, Sháním nějaká témata na designy, nějaký tip? Může to být osoba, místo, třeba jen námět... :-) Jen prosím ne žádný Miley Cyrus, Zac Efron a podobně...
4,Co na diplom?

To bude asi vše, pak se ozvu na blog :-)

ps: Opět avatary s Lisou jsou jen pro mé použití, takže zákaz kopírování! Fotky jsou z Dr. House- 5. série :-)

Info :-)

11. března 2010 v 19:55 | Gajez |  cokoliv a nic

Ahoj, tak se vám opět po delší době ozývám :-) Chci se s vámi podělit o nějaké věci, které u mě právě probíhají :-) Omlouvám se za svoji, bohužel už obvyklou, nepřítomnost zde na blogu a myslím, že ani nemá cenu pořád omýlat tu omluvu se školou, nicméně je to tak... Jsem v devítce a jedu snad na nejvíc procent na kolik jsem kdy jela, to už není ani 100% ale tak 140% :-) Je to docela náročný a já si navíc přibíram čím dál tím víc věcí, což znamená, že už mám 4 nultý hodiny ( z toho mám povinou pouze jednu... :-) ), máme dvě odpoledky, čekají mě přijímačky atd... Ale tenhle článek nemá být o omluvě :-) Vlastně i o domluvě :-) Chtěla jsem se zeptat, jestli kdybych udělala nějakou jednorázovou třeba grafickou soutěž, jestli by měl někdo zájem? Tím myslím ne VGS nebo něco takovýho, bylo by jen jedno kolo a jeden váš výtvor, tak kdyžatk napište :-) Jo a nevíte o nějakým zajímavým téma na další volný design? Jinak jsem nedávno dodělala Hayden Pannettiere, tak ji sem co nejdřív co budu moci hodím :-)

Ps: Avatary s Lisou jsou pouze pro mé použití, takže nekopírovat! Jinak Lisa má na tom druhém úplně perfektní výraz :-) (Avatary jsou dělány z fotek z Dr.House- třetí řady)

Nový kabátek blogu :-)

7. března 2010 v 2:39 | Gajez |  cokoliv a nic
Ahoj, tak se vám ,po nastavení designu, v půl třetí ráno hlásím s novým vzhledem blogu :-)Na designu je zase Cuddy a House, takže Lisa Edelstein a Hugh Laurie. Já tenhle design prostě miluju!!!! :-) Jsem z něj hodně, ale opravdu hoooooodně nadšená :-) Líbí se mi mnohem víc, než ten co tady byl předtím :-)Ale co se tomu minulýmu vážně musí nechat, bylo to, že jeho nastavení šlo jako po másle, kdežto u tohohle to bylo jedna komplikace za druhou... To jsem ještě docela v klidu zvládla, ale potom, co jsem chtěla zvěřejnit tenhle článek a odhlásilo mě to z administrace, takže tohle píšu celý znova, jsem teprve vypěnila.... No nic zaměřím se na ty lepší věci :-) Myslím, že tenhle design , je ten úplně nejlěpší, co tu kdy byl :-)Jo a je to jubilejní 10. vzhled, kde můžete vidět Lisu :-) Tak a teď už náhled, a pak hned do postele, protože jsem po dnešku utahaná jako kotě :-)