Prosinec 2009

Avatary- Lucka Vondráčková 0.2

28. prosince 2009 v 22:50 | Gajez |  Avatary- LV
Myslím, že tyhle se mi fakt povedli:-)
Zdroj fotek: luckav.cz- křest CD Dalibora Jandy

Hallelujah! :-)

27. prosince 2009 v 22:57 | Gajez |  cokoliv a nic
Ahoj,
Tak jak tu vidíte blog dostal nový kabátek:-)Musím říct, že tyhle photoshooty jsou úplně úžasný :-)Dobře se mi s nima pracovalo :-) .Ten bílý design, co tu byl předtím tu byl jen na přechodnou dobu, než mě popadne múza :-) Což se díkybohu stalo dnes :-)Samotný design netrval ani tak dlouho, ale to nastavování!Hrůza! Všechno bylo OK, ovšem jen než jsem se vrhla na menu.Nesedělo a nesedělo, a já nadávala a nadávala:-) To myslím vážně, buďte rádi, že jste neslyšeli ten slovní doprovod k tomu :-)Nakonec, jsem ho stejně musela celý překopat, protože ani výhružky nepomohly :-)
Ale teď k ostatním věcem ohledně designu.Změna nastalo ohledně seznamu SB, už není v menu odkaz, ale ikonka.Ikonky jsem dělala podle toho na jaké zaměření je dané SB.Blogy zaměřené na Lucku mají na ikonce Lucku a třeba Frajer.006 má na LaFee.Toť vše k novému vzhledu:-)

The Wrong Mr. Johnson- 1. část

18. prosince 2009 v 17:44 | Gajez |  Filmy- LV
Ahoj,
do Lucky galerie jsem přidala novou rubriku, a to: filmy. A hned tu máte první příspěvek :-) Film The Wrong Mr. Johnson. Jsou tu fotky jen z první scény, kde se Lucka objeví. Jelikož by hrozně dlouho trvalo nejen nahrávání na blog, ale i pak zobrazení, tak jsem se rozhodla, že sem budu dávat fotky z filmů v několika článcích. Takže nebojte, dočkáte se i zbylých fotek z filmu:-)
Klik na celý článek:

Česká hlava 2009 - Strach

14. prosince 2009 v 20:25 Vystoupení- LV
Ahoj,
dlouho tu nic nebylo, tak bych to asi měla napravit:-)Takže sem dávám fotky z Lucčina vystouení na České hlavě 2009.Zpívala Strach i Absolutního Absurdistána, zatím sem, ale dávám jen strach.Absurdistána dodám:-)
Klik na celý článek:

Avatary- Lucka Vondráčková 0.1

1. prosince 2009 v 19:28 | Gajez |  Avatary- LVZdroj fotek: luckav.cz- Natáční klipu Láska umí víc